• Okna Hrádek s.r.o. Liberec
  • Okna Hrádek s.r.o. Liberec
Okna Hrádek s.r.o. Liberec1 Okna Hrádek s.r.o. Liberec2

Okna Hrádek s.r.o. - plastová a hliníková okna, dveře Liberec

Obchodní jméno: Hrádek s.r.o.

Majitel: Dipl. Ing. Josef Schäfer

Sídlo: Londýnská 61, 463 03 Stráž nad Nisou u Liberce

IČ:49096095

DIČ:CZ49096095

Výpis z OR: 1.srpna 1993 v Ústí nad Labem

Zelená úsporám: registrace v Seznamu odborných dodavatelů

Zelená úsporam: registrace v Seznamu výrobků a technologií - SVT 751

Společnost Hrádek s.r.o. vznikla 1. srpna 1993 jako výrobce plastových profilů a plastových stavebních prvků jako jsou okna, dveře, zimní zahrady a prosklené stěny.

Provádíme návrhy, konstrukci, výrobu, montáž a servis našich výrobků po celé České republice. V minulosti firma dodávala i do ostatních zemí Evropy jako je Německo, Belgie nebo Holandsko.

Společnost Hrádek s.r.o. ukončila v roce 1995 výrobu vlastního plastového profilu ISOBlank a přešla na ověřený německý plastový profil REHAU. Postupným vývojem řad procházela od původního tříkomorového systému Rehau Basic ke čtyřkomorovému Rehau Thermo a díky vysokým požadavkům na trhu zahájila od začátku roku 2007 výrobu z pětikomorového profilu Rehau Brillant. Díky prověřenému německému systému REHAU splňuje naše firma vysoké požadavky na design, komfort a tepelně izolační vlastnosti.Všechny profily jsou ocelově armované jak v křídle tak rámu, aby tak zabránila svěšování křídel a křížení.

Plastové profily se zpracovávají na zahraničním technologickém zařízení URBAN. V roce 1998 naše společnost zahájila výrobu hliníkových stavebních výplní z osvědčených profilů německé společnosti HEROAL. V několika sériových řadách tak umožňuje mnohostranné využití v oblasti fasádních systémů, zimních zahrad, vchodových dveří či oken do bytových a nebytových prostor.

Veškeré výrobky jsou certifikovány.

^